contact@bipgroup.pl +48 534 715 055
contact@bipgroup.pl +48 534 715 055

SmartRFID

Rozwiązanie Smart RFID oparte o czytniki RFID UHF wysoich technologii, które w innowacyjny sposób łączy technologie RFID, Beacon (Bluetooth), WiFi, ZigBee, GPRS (GSM).

INFO

Dowiedz się więcej o rozwiązaniu SmartRFIDBIP Group SA jest partnerem dla wyjątkowego w skali globalnej rozwiązania Smart RFID opartego o czytniki RFID UHF wysoich technologii, która w innowacyjny sposób łączą technologie RFID, Beacon (Bluetooth), WiFi, ZigBee, GPRS (GSM).

ZASTOSOWANIE

Smart RFID pozwala na tworzenie bezdotykowych systemów kontroli dostępu – daje możliwość jednoczesnej identyfikacji grupy osób bez konieczności przykładania kart (identyfikatorów) do czytnika. W zastosowaniach parkingowych to połączenie zalet pilotów radiowych i kart dostępowych. Smart RFID zapewnia szybką i skuteczną inwentaryzację, kontrolę przepływu materiałów i aktywów w łańcuchu dostaw. W handlu realnie wpływa na zwiększenie sprzedaży oraz pozwala na zapobieganie stratom, generuje oszczędności czasu i zasobów.

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIE

- czytniki stacjonarne, typu desktop i mobilne;
- anteny z zasięgiem odczytu do 20m o polaryzacji kołowej, liniowej o różnej charakterystyce promieniowania – pracujące w paśmie częstotliwości 865-868 MHz;
- bramki pozwalajace na efektywną detekcję przy rozstawie skrzydeł do 5 metrów;
- identyfikatory pasywne – tagi o zasięgu od kilku centymetrów do kilkudziesięciu metrów, w formie naklejek papierowych, polimerowych, odporne na warunki atmosferyczne, chemiczne, uszkodzenia mechaniczne.